dodano: 31.08.2019, 15:19 Składy: Chelsea vs. Sheffield United

Zaskakujące zmiany oraz ławka
Gra Tomori
Oraz Gilmour na ławce

dodano: 11.08.2019, 17:08 Manchester United vs. Chelsea [składy]

Zobaczymy jak to wyjdzie . Ciekawi brak Pulisica ale największą zagadką jest obrona

dodano: 11.08.2019, 16:55 Manchester United vs. Chelsea [składy]

3 osłabienia na początek sezonu plus brak Hazarda co z tego wyjdzie się okaże . Jeśli dobrze będzie szło do ich powrotu to ich szczyt formy może wypaść w grudniu co mogło by się okazać atutem :) Takie światełko w tunelu .

Ja chce by Sarri został . Jest trenerem z ofensywnym nastawieniem , dawno tego nie było w Chelsea . Czasy sie zmieniają i już ta drużyna nie ma tak żelaznych tyłów. W piłce jest co raz mniej piłkarzy z wielkim oddaniem do obrony, którzy nawet broniąc się 85 minut w meczu zejdą i powiedzą że styl im odpowiada bo to ich styl . Chelsea się zmienia już nie jest klubem zabawką w którą 1 człowiek pompuje kase tylko ma być biznesem i musimy się z tym pogodzić a żeby zarabiać na piłkarzach ogromne sumy trzeba grać ofensywnie . Sarri przyszedł zmienił styl drużyny a sam musi się dostosowywać do zmiany ligi więc na następny sezon powinien dostać kredyt zaufania .

dodano: 18.05.2019, 22:47 David Neres na celowniku Chelsea

Nawet jeśli zakaz się nie utrzyma a eden odejdzie nie chce go w klubie i nie chodzi o umiejętności ale bardziej o wiek a co za tym idzie o formę . jeśli odejdzie eden zostaniemy z nowym nabytkiem Odoi i 2 starszymi skrzydłowymi i tu jest cała zabawa by albo Will albo Pedro wymienić na kogoś nowego z polotem np Zaha . Nie można grac 2 nastolatkami lub 2 graczami o 30 . Trzeba mieć bilans a tu brak kogoś w wieku 26-28

Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu . Pokazał część potencjału drużyny .
Cieszy że młodzi dobrze się spisali .
Zaskakiwała mnie gra Edena - wyglądał jak by chciał zrobić za dużo , nie wiem czy to zmęczenie czy w głowie ma że to on musi sam grać i wygrać bo do tego go drużyna przyzwyczaiła .
Potrzebujemy napastnika , Giroud nie zagrał źle ale potrzeba kogoś z topu . Oby Giroud grał teraz jak najwięcej podpisał kontrakt i został z nami jest odpowiednik zmiennikiem . Gra pomocy wygląda dużo lepiej gdy gra Cheek zwłaszcza zwiększają się nasze możliwości wzrostowe :) Gdy w pole karne wbiega Kante to nie postraszy główką ale juz Cheek ma taką możliwość .
Odoi pokazał klasę i że jest przyszłością , na minus jedynie główka z niewykorzystanej akcji gdyby mecz był z drużyną z Topu to napewno wielu miało by o to pretensje do następnego meczu .

dodano: 11.03.2019, 15:29 Hudson-Odoi z powołaniem do U21?

Rozwija się oby z nami została ale wiele pracy przed nim .
W ostatnim meczu nie pokazał za wiele dobrego . Wszedł w trudnym momencie i wielu na niego liczyło że zrobi różnicę . Kilka strat , słabym i niecelnych zagrań chodź nie można mu odmówić ciągu na bramkę. W czwartek niech zagra od początku a powołanie to dla niego ogromny pokaz wiary w niego . Jest młody i sam musi to zrozumieć ze ciągle się rozwija i nie będzie grał co mecz ,

Dobry mecz z odpowiednim zaangażowaniem . Obawiałem się że spuchnie drużyna ale dała radę . O dziwo sytuacją z Kepą może pomóc Sarriemu . Każdy piłkarz wie że takie zachowanie nie przystoi i wszyscy zawodowcy muszą wiedzieć że tak się nie robi . Nawet zawodnicy schodzący z boiska dobrze się zachowywali więc teraz trzymać dobrą passę meczy i będzie ok .

Różnie można na to spojrzeć ale w mojej ocenie Odoi ma przed sobą pół roku by przygotować się na nowy sezon . Ten sezon jest jego wejściem w skład a walczy z Edenem o pozycje na lewej stronie bo na prawej słabiej mu to idzie . W nowym przy założeniu że Eden zostanie będzie 3 skrzydłowym w hierarchi ( Eden , Pusilic wiadomo kwota robi swoje i Odoi ) oraz pewnie zostanie Pedro lub Will i ma nadzieje że będzie Hiszpan bądź Brazylijczyk głębokim rezerwowym . Jeśli Eden odejdzie to musi stać się pierwszym lewo skrzydłowym zespołu więc w mojej opinii ten sezon ma dla niego znaczenie nie tylko na minuty ale również oswojenie się z presją.

dodano: 27.01.2019, 18:52 Składy: Chelsea vs. Sheffield Wednesday

Skład do przewidzenia .
Po ostatnim meczu napisałem skład na dziś

Pomyliłem się o dwie osoby .
O Azpiego - dla mnie to największe zaskoczenie - czy Zappa ma jakiś uraz?
Oraz stawiałem na Kante zamiast Barkleya . Sądziłem że większą wydajnością i regeneracją wykazuje się Francuz dla tego go obstawiałem .

Skład cieszy jest debiut , do tego Ampadu i Odoi oraz Cheek na ławce więc to pewnie on zmieni Rossa w drugiej połowie . Druga zmiana to przy dobrym wyniku zapewne Emerson za Odoia a 3 to zmiana Ampadu na ulubieńca trenera :)

W niedziele w pucharze muszą grać zmiennicy .

Willy
Zappa Rudiger Christensen Alonso
Ampadu
Kovacic Kante
Willian Odoi
Higuain

Cieszy awans teraz czas na finał . W następnym meczu musi dojść do sporych roszad bo ten mecz napewno był męczący.
Dobra gra piłka ,mniej klepania w poprzek .
Hazard na swojej pozycji i widać różnicę .
Jeśli chodzi o samych piłkarzy to bardzo słaby mecz Pedro - nic mu nie szło ,nawet w pierwszej połowie nie istniał . Miałem nadzieje że w 65 minucie za niego zagra Odoi. Słabo też Barkley , dużo strat i niedokładności musi szukać formy optymalnej z początku sezonu . Olivier i Jorginho na podobnym poziomie . Oli nie ma dobrej techniki i to go gubi a nasz pomocnik za długo trzyma piłkę i brak mi od niego przerzutów takich jak robią nasi SO . Pozytywy to na pewno Emerson i w niedziele niech odpocznie a w lidze niech jest w pierwszym . Hazard i Kante klasa . Azpi zachowanie kapitana super chodź w 2 połowie jego stroną chodziły ataki rywali . ŚO dobrze , Luiz fajnie rozgrywał i wyprzedzał ale gen Brazylijczyka musiał dać o sobie znać na szczęście dobrze się skończyło :)

Nie mogłem dziś oglądać meczu. Ale pierwsza bramka pokazuje za co gra LUIZ. Podanie bardzo dobre ,rozrywające obronę . Gol Willa pokazał że gra zawodnika to ruch i to musi być w akcji .Cieszy statystyka i wygrana. Po powtórce można coś więcej napisać .

Arexx. Przepraszam za pomyłkę .

Co do meczu . Pozytywny mecz Christiansena , miał dużo pracy w pierwszej połowie ale sobie radził do tego w końcu próbował przerzutów jak narazie są one za słabo do produ bo jakieś 20-30 metrów ale w tym sezonie nie robił tego wcale więc to dobry znak ze też chce nauczyć się przyśpieszenia i zmiany strony akcji . Pozytywnie Odoi pokazał jaki można mieć ciąg na bramkę oby do końca sezonu rozegrał jak najwięcej meczy z 15 od początku . Hazard szarpał mimo iż około 80 minuty brakło mu oddechu pokazywał cały czas chęci walki . A teraz minusy dla mnie najsłabszy Barkley - sporo strat , niecelnych podań. Miał w tym sezonie dobre mecze i musi wrócić do tego poziomu. Jorginho nie widoczny już kolejny mecz , wiem że jego rola jest taka że ni będzie widoczny cały mecz ale musi coś od siebie dorzucić . Mało biega więc nie rożni się tym od Fabsa a Hiszpan wie gdzie zagra zanim to my prze telewizorem zauważymy taka możliwość :) Słaby mecz Willa . Dla mnie problem z psychiką jest zawodnikiem który pokaże 110% tylko wtedy gdy będzie numerem jeden , zazwyczaj jak klubowi strasznie nie szło to on wtedy wyglądał dobrze. Lepiej niech gra Odoi za niego . Alonso musi odpocząć i popracować na spokojnie . Potrzebuje resetu i to widać gołym okiem że nic nie wychodzi mu od dłuższego czasu .W lidze musi zagrać Emerson teraz w sobotę.

Czekam aż zarząd zmieni zasadę kontraktów dla 30 latków dla mnie zasada ta jest on totalnym nieporozumieniem .

Na teraz potrzebujemy napastnika i jedynie kogoś za fabsa jeśli odejdzie Takie jest moje zdanie .

Gdyśmy mieli napastnika to mamy Hazarda , Odoi oraz 2 doświadczonych skrzydłowych do rotacji oraz za miesiąc w razie potrzeby cheeka . Więc dla mnie kupiony napastnik oraz pewnie zostanie z nami rosły Francuz wystarczy . Kupowanie kolejnego skrzydłowego skreśla Odoia i to była by strata . W tym meczu zagrał Alonso w pierwszym i dla mnie jest to dobry znak gdyz mam nadzieje że teraz Emerson zagra w lidze a to oznacza skok do tak zwanej pierwszej 11. Chciał bym by Fabs został z nami i zagrał ze 3 mecze z rzędu wtedy można ocenić czy jego konkurent lepiej sprawdza się w rozli defensywno-rozgrywającego .

Mecz wygrany i kolejna runda czeka :) Cieszą bramki Moraty chodź on może już nie długo odejdzie. Mecz pokazał że nasi boczni rezerwowi mogą zostać wymienić tych z pierwszej 11. Dobrze że zagrali młodzi .Obawiam sie tylko o Cheka bo słabo wyglądał jak schodził był załamany co było widać więc wnioskuje że wracają stare koszmary . Trener mówił że ma za szeroką kadrę że chce mieć 25 piłkarzy ale dziś ławka pokazała że nie jest zbyt szeroka .
Odejść mogą Cahhil , Drinwater, Fabs, Moses,Morata. Najbardziej szkoda Fabsa po pokazał że dalej ma magie w nogach może jest wolny ale czy jego rywal o mniejsce jest wiele szybszy nie sadzę .

Zrobiło nam się bardzo mało opcji w ataku bo wypadli Will,Pedro,Giroud i Cheek . Nie pamiętam jak długo ich nie będzie ale widać braki kadrowe z przodu.

Mam nadzieje że sprawa Cheka skończy się dobrze a zarząd kupić 2 zawodników w styczniu.

dodano: 05.01.2019, 15:42 Chelsea vs. Nottingham Forrest [składy]

Podoba mi się skład . Moses pewnie wejdzie na boisku by się pożegnać . Ciekawe czy Fabs faktycznie odejdzie i dziś zostanie zmieniony około 80 minuty by otrzymać oklaski od kibiców .

aktualności
Piłkarski sklep kibica Manchester City Nieoficjalny polski serwis The Foxes FanZone
Co sądzisz o zakazie transferowym nałożonym na Chelsea?
UEFA postąpiła niesłusznie14,71%
Prawidłowe działanie UEFA5,88%
Słuszcznie czy niesłusznie, ale może i dobrze się stało, bo dzięki temu szansę mogą dostać wychowankowie44,12%
Chelsea będzie miała przez to spore problemy ze skompletowaniem mocnej kadry na następny sezon17,65%
Chelsea nic na tym nie straci, bo zamiast kupować nowych zawodników, da szansę tym, którzy aktualnie przebywają na wypożyczeniu17,65%