Multimedia: BATE Borysów 0:1 Chelsea

08.11.2018, 21:47 salonnier
Skromnym zwycięstwem Chelsea 0:1 zakończyło się spotkanie BATE Borysów z The Blues w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Jedyną tego wieczoru bramkę strzelił Olivier Giroud.

Po pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron Chelsea odważniej ruszyła na bramkę rywali co przyniosło efekt w postaci gola Oliviera Giroud. Francuski napastnik wpisał się na listę strzelców w 52. minucie po dośrodkowaniu Emersona i było to dla niego pierwsze od maja trafienie.

Chelsea utrzymała to skromne prowadzenie do końcowego gwizdka. Trzeba jednak przyznać, że podopieczni Maurizio Sarriego mieli w tym spotkaniu sporo szczęścia, gdyż Białorusi raz trafili w poprzeczkę i dwa razy w słupek bramki Kepy Arrizabalagi.

BATE Borysów 0:1 Chelsea – skrót:

źródło: goalsarena.org