Multimedia: Chelsea 3:0 WBA

12.02.2018, 23:39 salonnier
Wynikiem 3:0 zakończyło się starcie Chelsea z West Bromem na Stamford Bridge w ramach 27. kolejki Premier League. The Blues sięgnęli po trzy punkty dzięki dwóm bramkom Edena Hazarda oraz jednej Victora Mosesa.

Na pierwsze trafienie musieliśmy czekać do 25. minuty. Eden Hazard zagrał do stojącego tyłem do bramki Giroud, ten z pierwszej piłki odegrał do nadbiegającego Belga, który mocnym precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Dwa kolejne trafienia obejrzeliśmy w drugiej połowie. Autorem pierwszego z nich był Victor Moses. Nigeryjczyk przeprowadził dynamiczny rajd prawą stroną, zagrał do Fabregasa, ten od razu mu odegrał, piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców z West Bromu, po czym trafiła pod nogi Mosesa, który bez żadnego problemu pokonał Fostera.

Chelsea nie spoczęła na laurach i wciąż atakowała rywali. Efektem takiej postawy była trzecia bramka. Eden Hazard zbiegł z prawego skrzydła i bardzo mocnym uderzeniem tuż przy słupku pokonał Bena Fostera. Więcej bramek w tym spotkaniu nie obejrzeliśmy.

Chelsea 3:0 WBA – skrót:

źródło: fullmatchesandshows.com