Oceny za wczorajszy mecz

09.04.2014, 08:21 salonnier
Wczoraj Chelsea po niezwykłym meczu pokonała PSG 2:0 dzięki czemu awansowała do półfinału Ligi Mistrzów. Dziennikarze stacji Sky Sports ocenili piłkarzy obu drużyn za to spotkanie.

Najlepsze oceny padły łupem Williana i Schurrle. Obaj dostali 9. Jest to jak najbardziej słuszna decyzja gdyż obaj rozegrali fantastyczne zawody. Brazylijczyk przez pełne 90 minut był głównym motorem napędowym Chelsea, a Niemiec także bardzo dużo pracował w ofensywie. Poza tym strzelił ważną bramkę otwierającą spotkanie. Wysoko ocenieni zostali również Gary Cahill i Branislaw Ivanovic. Obaj otrzymali 8. Najniżej oceniony w zespole Jose Mourinho został Eden Hazard. Belg już w 18 minucie musiał opuścić plac gry, gdyż odnowiła mu się kontuzja mięśnia.