Chelsea z awansem do kolejnej rundy!

17.02.2013, 14:53 Ax

Chelsea pewnie rozprawiła się na Stamford Bridge z ekipą Brentford 4:0. Teraz kolejnym przystankiem w drodze po puchar Anglii będzie zespół Middlesbrough.

Pierwszy strzał w meczu był autorstwa Forshawa w ósmej minucie spotkania, jednak powędrował on obok słupka Cecha.

W odpowiedzi trzy minuty później niewiele do celu zabrakło Ivanovicowi po tym jak próbował strzału głową.

W 18. minucie meczu nieudane próby strzałów Lamparda i Oscara przyniosły jedynie rzut rożny dla The Blues.

26. minuta: Juan Mata trafia w słupek bramki Moore'a.

Dopiero w 54. minucie Juan Mata trafił do siatki gości, czym wyprowadził Chelsea na prowadzenie w tym meczu.

W 68. minucie meczu Ivanovic wyłożył piłkę w polu karnym Oscarowi, który skierował piłkę do siatki Brentford.

71. minuta: Frank Lampard strzela gola! Tym razem asystował mu Juan Mata. Dla Franka był to 199. gol w barwach Chelsea FC.

W 81. minucie spotkania żegnany brawami na stojąco z boiska zszedł Frank Lampard, w jego miejsce pojawił się Bertrand.

81. minuta meczu i czwarty gol dla The Blues! Tym razem głową strzelił go John Terry po podaniu Oscara.

Do drugiej połowy meczu sędzia postanowił doliczyć cztery minuty.

Chelsea FC 4:0 Brentford

1:0 Juan Mata 54'