Diego Costa

Moderator: BlueMod Team

Diego Costa

Postautor: salonnier » 23 lipca 2014, 11:18

Diego Costa ma za sobą wspaniały sezon. Strzelił mnóstwo goli i to głównie dzięki niemu Atletico sięgnęło po mistrzostw Hiszpanii i awansowało do finału Ligi Mistrzów. Jednak czasami po przejściu do innej ligi, lub innego zespołu piłkarze tracą swój blask. Wystarczy spojrzeć na Fernando Torresa. W Liverpool grał olśniewająco, a po przejściu do Chelsea, jak za dotknięciem różdżki, stał się kompletni innym napastnikiem.

Jak będzie z Diego. Ja oczywiście wierzę, że od pierwszego meczu będzie imponował formą i nie będziemy musieli odliczać minut bez strzelonej przez niego bramki.
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Re: Diego Costa

Postautor: TSW » 23 lipca 2014, 13:21

Od początku nie byłem zwolennikiem tego transferu, a po mistrzostwach świata mam do Costy jeszcze mniejsze przekonanie. Ten zawodnik ma za sobą zaledwie jeden udany sezon w Atletico i moim zdaniem jest bardzo przeceniany i wydaje mi się, że ten transfer będzie kolejną klapą po Shevchenko i Torresie. Jedyne w czym upatruje nadzieją to fakt, że odnajdywał się bardzo dobrze w taktyce Simeone, która jest bardzo podobna do taktyki Mourinho.
TSW
-#vip
-#vip

Postautor: salonnier » 23 lipca 2014, 13:28

@TSW, ale w sumie nie ma pewnych transferów. Nigdy nikt nie zagwarantuje, że jakiś piłkarz po przejściu do innego zespołu dalej będzie imponował formą. To tyczy się głównie napastników. Chelsea w ostatnich latach nie maiła szczęścia, ale miejmy nadzieję, że w końcu ktoś "zaskoczy".
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Postautor: Tomek08 » 24 lipca 2014, 18:14

Ja z kolei jestem pełen optymizmu. Costa to gość z charakterem, walczak, często nawet cham na boisku, zawsze daje z siebie 100%. Będzie wsparciem dla całej drużyny, to gracz nie tylko od strzelania bramek, ale także od absorbowania obrońców, wyprowadzania ich z równowagi, co może tylko stworzyć dodatkową przestrzeń dla Hazarda i innych pomocników.
Tomek08
-#vip
-#vip

Postautor: salonnier » 24 lipca 2014, 18:25

@Tomek08, Ramires to też walczak i wa każdym meczu daje z siebie wszystko. Jakie są efekty? Jak oglądałeś jego poczynania w poprzednim sezonie, to wiesz o czym mówię. Tak więc dobre chęci i zaangażowanie nie zawsze załatwią sprawę.
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Postautor: Tomek08 » 24 lipca 2014, 20:00

Ale w przeciwieństwie do Ramiresa, Costa ma technikę i rozum.
Tomek08
-#vip
-#vip

Postautor: TSW » 24 lipca 2014, 20:12

Technikę może i ma ale co do rozumu u Costy to nie jestem przekonany.
TSW
-#vip
-#vip

Postautor: Roosek » 20 sierpnia 2014, 15:45

Od początku strzela i z tego się trzeba cieszyć. Ale zostania legendą Chelsea jak Drogba mu nie wróżę właśnie ze względu na głowę.
Roosek
-#vip
-#vip

Wróć do Napastnicy