Wyjazd na mecz

Chcesz zorganizować lub uczestniczyć w spotkaniu lub zlocie? To miejsce dla Ciebie!

Moderator: hattrick1990

Wyjazd na mecz

Postautor: LoveDrogba11 » 22 października 2012, 20:32

Witam wszystkich :)
To mój pierwszy post dlatego może być wiele niedociągnięć :)

Mam do was pytanie a zarazem propozycję.
Co wy na to, żeby pojechać na SB na mecz naszej ukochanej Chelsea ?
Z góry informuję, że ja niestety nic nie załatwię ponieważ mam prawie 18 lat, dlatego jeśli ktoś mógłby załatwić bilety to niech się wypowie czy dałoby rade zoorganizowanie takiego wyjazdu .
Tak więc co wy na to ? :)

Pozdrawiam.
:cfc4:
LoveDrogba11
-#vip
-#vip

Postautor: Paweu » 22 października 2012, 21:16

hmm. Pierwsza sprawa. Było już parę takich inicjatyw i każda kończyła się na kilku postach. Dlaczego? A no dlatego, że taki wyjazd jest ciężko zorganizować. Po pierwsze ciężko jest zdobyć bilety dla większej grupy osób. Z tego co mi wiadomo to żaden użytkownik forum nie ma po prostu możliwości kupić wejściówek. Druga sprawa. Kto podejmie się rezerwacji hotelu, organizacji czasu i ogólnie sprawami organizacyjnymi? Wydaje mi się, że póki co Zlot w Krakowie to wszytko na co możemy liczyć. Sprawa ostatnia. Ile osób byłoby zainteresowanych takim wyjazdem? Zdecydowana większość aktywnych użytkowników jest niepełnoletnia. Nikt za nich odpowiedzialności nie weźmie, z resztą każdy rozsądny rodzic wybije to dziecku z głowy. Ja osobiście bardzo chciałbym pojechać na SB, niestety póki co muszę czekać aż samo się kiedyś zorganizuje. Z tego co wiem kolega mojego brata jeździł na mecze Chelsea, ale nie wiem czy jeszcze się tym interesuje...
Obrazek
''Tak Ci mówili od lat,
tylko krzykiem zdobywa się świat''
Awatar użytkownika
Paweu
-#vip
-#vip

Postautor: LoveDrogba11 » 22 października 2012, 21:46

Ok rozumiem. Wielka szkoda, ale trzeba będzie kiedyś taki wyjazd zoorganizować.
I z góry dzięki za info :)
LoveDrogba11
-#vip
-#vip

Wróć do Spotkania i zloty fanów