Mecze kibiców - Kraków

Chcesz zorganizować lub uczestniczyć w spotkaniu lub zlocie? To miejsce dla Ciebie!

Moderator: hattrick1990

Mecze kibiców - Kraków

Postautor: Szosti » 15 września 2010, 03:00

Myślałem o tym już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz sie przekonałem, że w Krakowie jest jednak na tyle liczna ekipa (od października bedzie jeszcze liczniejsza bo studia się zaczynają ;) ), żeby zastanowić się nad jakimiś meczami kibiców, być może w przyszłości turniejem na hali czy trawie.

Temat poruszę dziś podczas meczu z Żiliną, chętni mogliby również dać znać tutaj.

Czekamy również na propozycje orlików, boisk, ewentualnie w miarę tanich hal w których można by zagrać :)

Jeśli chodzi o rywali to w miarę dobre kontakty mam z krakowskimi kibicami Liverpoolu, mogę do nich napisać... Można wziąc też pod uwagę MU, ewentualnie Arsenal, czy Inter.. bo też widziałem spore grupki polskich fanów na meczach tych drużyn.

Co wy na to? Pisałby się ktoś?
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 03:08 przez Szosti, łącznie zmieniany 1 raz
"You don't get too many one-club players nowadays but I definately want to stay at Chelsea for the rest of my career."
John Terry (2001)

"I won't play for another English club. I am too attached to Chelsea. My blood is blue and it won't change."
Didier Drogba (23.05.2012)
Awatar użytkownika
Szosti
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: hattrick1990 » 15 września 2010, 03:05

jestem chętny :cfc3: :cfc4:
Awatar użytkownika
hattrick1990
-#vip
-#vip

Postautor: klipowski » 15 września 2010, 06:15

Ja tez chętnie :D
klipowski
-#vip
-#vip

Postautor: steko3 » 15 września 2010, 08:33

ja też jestem chętny. :cfc4:
steko
steko3
-#vip
-#vip

Postautor: filipk91 » 15 września 2010, 11:33

Ja również, tylko muszę poćwiczyć, bo dawno nie grałem :P Jest fajne boisko przy VII LO, obok miasteczka studenckiego AGH, 50 zł za godzinę, jak coś mogę załatwiać. Może najpierw jakiś wspólny trening :D
Awatar użytkownika
filipk91
-#vip
-#vip

Postautor: Szosti » 15 września 2010, 16:55

filipk91 pisze:Ja również, tylko muszę poćwiczyć, bo dawno nie grałem :P
filipk91 pisze:Może najpierw jakiś wspólny trening :D

Heh me too ;) Pocwiczymy dzis przy piwku patrzac sie na naszych :D

A tak serio pisałem do kibiców Interu, pod koniec tygodnia dostane odpowiedź :) Termin myślę jakoś w październiku :)
"You don't get too many one-club players nowadays but I definately want to stay at Chelsea for the rest of my career."
John Terry (2001)

"I won't play for another English club. I am too attached to Chelsea. My blood is blue and it won't change."
Awatar użytkownika
Szosti
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Speszaq » 15 września 2010, 17:13

Orliki warte uwagi (potraktujecie to jako mecz wyjazdowy jak coś)
Stadion Sarmacji Będzin (sztuczna trawka 7m bramki)
Stadion Unii Strzemieszyce ( sztuczna trawka 7m bramki i nie ma takiej gumy co zawsze do butów na orlikach wpada kto grywa ten wie niestety tu za wynajęcie się płaci)
Orlik na Manhatanie w Gołonogu ( 5m bramki ale boisko dosyć duże fajnie się gra trzeba wcześniej tylko zarezerwować)
Hala Sportowa w centrum (ogólnie nie lubie halówki więc za dobrze mi się tam nie gra i trzeba płacić i to dosyć dużo)
Znajomi jeszcze grali kiedyś na hali w ząbkowicach i mówili że dosyć tanio ale jej nie widziałem.
Wszystkie ,,stadiony'' znajdują się w Dąbrowie Górniczej, ale warto przyjechać :)
Można zorganizować dwu mecz przyjaźni w systemie dom wyjazd
zagłębiowsy fani chelsea vs krakowscy
Obrazek
Awatar użytkownika
Speszaq
-#vip
-#vip

Postautor: Szosti » 15 września 2010, 17:34

Myśle, ze najpierw pograjmy w swoich "okręgach" z kibicami innych drużyn i dopiero potem zobaczymy co dalej... :)
John Terry (2001)

Awatar użytkownika
Szosti
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: filipk91 » 20 września 2010, 18:08

Dla zainteresowanych - moglibyśmy się umowić na wspólne kopanie tak o, dla treningu, zgrania, albo po prostu zabawy. Wstępnie zarezerwowane jest boisko przy VII LO, optymalna liczba graczy to 5 vs 5, ale i 4 vs 4 styknie. Godzina wynajmu kosztuje 50 złotych, przy 10 osobach wychodzi 5 zł, czyli śmieszne koszty. Termin - środa 22 IX o 17. VII LO - ul. Skarbińskiego 5, autobusy 139 159 173 501 na przystanku miasteczko AGH, tramwaje 4 8 13 14 20 24 - Uniwersytet Pedagogiczny. Jeżeli zbierze się ekipa, a termin nie pasuje, to powiedzcie, ugadam ze szkołą inny.
Awatar użytkownika
filipk91
-#vip
-#vip

Postautor: Szosti » 21 września 2010, 18:01

Ok to kiedy sie zbieramy?
John Terry (2001)

Awatar użytkownika
Szosti
-#Administrator
-#Administrator

Następna

Wróć do Spotkania i zloty fanów