Forum?

Rozmowy na temat Forum CL.pl

Moderator: BlueMod Team

Re: Forum?

Postautor: CFCrules » 02 stycznia 2014, 02:35

Verten pisze:Był problem z działaniem poprzedniej wersji forum, a po wprowadzeniu nowej przyszły boty, które zostały zablokowane, a umieszczone przez nie posty usunięte. Jedynym śladem jest widoczny autor ostatniego postu, który powinien się zmienić po dodaniu tam swojej odpowiedzi. Żadnej tragedii z tego powodu raczej nie ma.

Ok, jeżeli to jest już jedyny ślad to rzeczywiście nie ma tragedii. Wystarczy zasłonić to nowymi postami.

Verten pisze: salonnier pisze:Myślę, że można by zachęcać na stronie (w newsach) do dyskusji na forum.

Kiedyś się to sprawdziło. Na zakończenie newsa 1-2 zdania zakończone zapytaniem o opinię czy prośbą o wyrażenie swojego zdania i link do odpowiedniego tematu na forum. Można w ten sposób próbować.

Też myślę że w ten sposób można zachęcać ludzi do wypowiadania się na forum. Niektórzy mogą się dowiedzieć że w ogóle istnieje i sami je ożywić.

Verten pisze:Wskaż co na forum nie działa poprawnie.

No faktycznie wygląda na to że najważniejsze sprawy tutaj zostały ogarnięte, jednak mam pytanie czy nie dałoby rady wrócić do poprzedniej wersji? Bo jak na razie każdy kto się tu po tej zmianie wypowiadał stwierdził że poprzednia wersja była przede wszystkim dużo wygodniejsza od tej.
Awatar użytkownika
CFCrules
-#vip
-#vip

Postautor: Verten » 02 stycznia 2014, 13:42

Na to Ci niestety nie odpowiem. W systemie jest zainstalowana jeszcze jedna wersja stylu (może lepsza, bardziej podobna do poprzedniego forum), ale na niej chyba nie ma shoutboxa. Nie wiem czy to wymaga jakiejś instalacji, ale po włączeniu tamtego stylu po prostu się nie pojawił.
Obrazek
Awatar użytkownika
Verten
-#vip
-#vip

Postautor: salonnier » 06 stycznia 2014, 23:36

Widzę, że na razie nie znalazł się żaden chętny. Szkoda... :cry:
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip