Premier League 2014/2015

Najlepsza liga świata w waszych oczach

Moderator: BlueMod Team

Premier League 2014/2015

Postautor: TSW » 23 lipca 2014, 14:22

Już niedługo rusza nowy sezon Premier League. Broniący tytułu Manchester City nie przeprowadził jeszcze żadnego poważnego transferu ale i nie sprzedał ani jednej ze swoich gwiazd, więc najwidoczniej Pellegrini postawił na stabilizację i zamierza kontynuować to co zaczął w poprzednim sezonie. Na najgroźniejszego przeciwnika The Citizens wyrasta Chelsea wzmocniona kilkoma znaczącymi transferami i przede wszystkim bogatsza o doświadczenie z poprzedniego sezonu i moim zdaniem nasz zespół wyrasta na głównego kandydata do tytułu. Po raz kolejny piłkarzem światowej klasy wzmacnia się Arsenal, co najprawdopodobniej znowu nie wystarczy do mistrzostwa, lecz znów mogą namieszać na początku sezonu. Największa niespodzianka ubiegłego sezonu czyli Liverpool sprzedał swojego najlepszego zawodnika i nie ściągnął jeszcze nikogo na jego miejsce. Według mnie osłabiony Liverpool wypadnie w tym sezonie z czołówki za to wróci do niej Manchester United. Czerwone Diabły przystępują do nowego sezonu wzmocnione kilkoma nowymi zawodnikami i przede wszystkim trenerem. Louis van Gaal definitywnie należy do światowej ścisłej czołówki trenerskiej i wyciągnie maksimum ze swoich piłkarzy.
TSW
-#vip
-#vip

Re: Premier League 2014/2015

Postautor: salonnier » 23 lipca 2014, 15:02

Natomiast ja jestem ciekawy jak poradzi sobie Southampton. Stracili bodajże dwóch podstawowych zawodników, ale mają nowego (bardzo dobrego) menedżera. Myślę, że jak uda im się utrzymać w pierwszej dziesiątce, to będzie spory sukces.

Co do Arsenalu, to pewnie tak jak zawsze; postraszą na początku sezonu, a w końcówce zaczną gubić punkty. Jak zwykle skończą na 3 lub 4 miejscu.
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Wróć do Premiership