Najsłabsze punkty Chelsea

Niebiescy na codzień

Moderator: BlueMod Team

Postautor: Davidinho77 » 28 sierpnia 2012, 11:27

ktostam skończ już , bo widać , że już nie wiesz co pisać.
Nic Ponad Nasze Siły Chelsea!
Awatar użytkownika
Davidinho77
-#vip
-#vip

Postautor: Rzymianin » 28 sierpnia 2012, 11:56

Davidinho77 pisze:ktostam skończ już , bo widać , że już nie wiesz co pisać.

...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rzymianin
-#vip
-#vip

Postautor: Sirlama » 28 sierpnia 2012, 22:18

Najpewniejszym punktem w Chelsea jest Czech (ta wpadka z Reading to wypadek przy pracy…). Według mnie Chelsea nie ma jako takiego słabego punktu… Mamy mocną ławkę rezerwowych i to jest wielki + Czasem mam strach jak gra obok siebie Luiz i Cahil ale to dlatego że są to bardzo młodzi gracze z dużymi umiejętnościami i czasem za bardzo chcą i się gubią. Jedyny – jaki widzę na dziś to jest to że mamy mocną akademie, a Roberto zamiast z młodych korzystać to kupuje…
Sirlama
-#vip
-#vip

Postautor: salonnier » 30 sierpnia 2012, 14:40

Ja również uważam, że Chelsea nie ma słabych punktów. Jedynym problemem może być kontuzja Cecha, bo nasi rezerwowi bramkarze są delikatni mówiąc przeciętni. Jednakże uważam, że dobrze jest wypożyczać chyba drugiego w klubowej hierarchii Courtis'a. Mamy solidnych zmienników dla piłkarzy z pola i to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Postautor: Tomas » 16 września 2012, 20:41

Chelsea nie ma słabych punktów? Co za nonsens... Nie potrafimy grać dynamicznie, notujemy mnóstwo strat i głupich błędów w defensywie. Jeśli mam wymieniać personalnie to na te niechlubne wyróżnienia zasługują póki co Lampard i Ramires, to w pierwszej kolejności póki co. Luiz też do pewniaków nie należy, a i Torres ma duże wahania formy.
Awatar użytkownika
Tomas
-#vip
-#vip

Postautor: Fan » 18 listopada 2012, 21:46

Tomas pisze: Nie potrafimy grać dynamicznie

Załamałeś mnie. Przecież Mata, Hazard, czy Ramires to kwintesencja dynamiki w tym zespole, której dzięki nim jest dużo, a przynajmniej wystarczająco by zajmować w tabeli miejsce, której zajmujemy (chodzi o ścisłą czołówkę nie, że 3. jest odpowiednie).
Tomas pisze:notujemy mnóstwo strat i głupich błędów w defensywie

Z jednej strony fajnie jest grać innowacyjnie, z drugiej nie zawsze bezpiecznie. O ile do strat Luiza można się jako tako przyzwyczaić, to problem zaczyna się wtedy, kiedy koncentrację traci Mikel. Na jego barkach zawsze jest duża odpowiedzialność za organizację gry w środku pola i kiedy brakuje mu formy, reszta leży. Coś trzeba by z tym zrobić, Romeu mógłby dostać trochę więcej szans na ogranie się, za nim jeszcze pewnie zdąży odejść.
Awatar użytkownika
Fan
-#vip
-#vip

Postautor: JimiOnGuitar » 06 grudnia 2012, 00:31

Póki co Torres jest jednym ze słabszych punktów bo jego skuteczność jest kiepska ale to się zmieni ;)
Awatar użytkownika
JimiOnGuitar
-#vip
-#vip

Postautor: Tomas » 06 grudnia 2012, 12:48

Taka dynamika, że w lidze stworzyliśmy sobie z 3 okazje przez ostatnie trzy mecze.

Natomiast teraz odpowiem jednym słowym, naszym słabym punktem jest: Benitez!
Awatar użytkownika
Tomas
-#vip
-#vip

Re: Najsłabsze punkty Chelsea

Postautor: salonnier » 23 lipca 2014, 10:48

Szczerze powiedziawszy, to nie wiem, jakie są teraz nasze najsłabsze punkty. Każda formacja jest dobrze obsadzona i nie potrzebujemy już wzmocnień. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Poprzednia

Wróć do The Blues