Boks

Rozmowy o innych sportach.

Moderator: BlueMod Team

Boks

Postautor: Fan » 26 stycznia 2014, 14:48

Temat do rozmów o świecie boksu i wydarzeń się w nim przewijających.

http://www.ringpolska.pl/artur-szpilka/ ... la-szpilki

Myślę, że mimo rezultatu to ogromny krok na przód w karierze Szpilki. Nie bezpośredni, bo spłaci mu się to w przyszłości. Może też nie porywał się z motyką na słońce, ale było słusznie mówione, że Jennings jest lepszym bokserem, bardziej konsekwentnym i zresztą widać po nim, że to typowy rzemieślnik. Szpila jednak zrobił ogromny postęp w krótkim czasie. Zdecydowanie lepsza ruchliwość, praca nóg, ładnie opanował uniki i wreszcie jego garda zaczęła się podnosić, choć tu brakuje jeszcze konsekwencji, momentami znów się podpalał. Brakowało też trochę rozwagi przy wyprowadzaniu ciosów, w statystkach widać, że z celnością słabo, tak jak sam Jenning chyba powiedział - Szpila niepotrzebnie szuka tego jednego uderzenia, na rywali większej klasy brakuje mu jakiś kombinacji i wyczucia. Ciosami na gardę ciężko jest kogokolwiek powalić...
Generalnie, tak jak mówiłem, ta walka (i wynik) wydają mi się niezbędne w jego rozwoju. Zostanie trochę sprowadzony na ziemie, lepiej teraz niż ze starymi dziecinnymi błędami miałby zebrać oklep od jakiegoś leszcza.
Obrazek
"jadę w moich fly london i płaszczu z filcu, jak masz problem to podejdź i mnie kurw@ zlinczuj"
Awatar użytkownika
Fan
-#vip
-#vip

Wróć do Inne sporty