Champions League 2013/2014

Liga Mistrzów

Moderator: BlueMod Team

Champions League 2013/2014

Postautor: Dafcio17 » 30 sierpnia 2013, 11:08

Siemanko wszystkim :)
Pewnie większość z Was już wie, odbyły się losowania grup do LM2013/14.
Chelsea trafiła do Grupy E wraz z Schalke, Basel i Steaua Bukareszt. Jak oceniacie naszych rywali i co sądzicie o tej grupie. Wypowiadajcie się :D

Ja osobiście uważam, że jest dobrze i że znajdziemy się na pierwszym miejscu. Większych trudności nie widzę :D
Szkoda tylko, że Legia nie wygrała ze Steaua bo wtedy byłaby w Naszej grupie i ciekaw byłbym tego pojedynku, no ale cóż poradzić :P
Obrazek
Dafcio17
-#vip
-#vip

Re: Champions League 2013/2014

Postautor: CFCrules » 20 stycznia 2014, 04:15

Pary 1/8 finału:

Man City - Barcelona
Bayer - PSG
Milan - Atletico
Arsenal - Bayern
Zenit - Borussia
Olympiacos - Man Utd
Galatasaray - Chelsea
Schalke - Real

Najciekawiej zapowiadają się mecze między Arsenalem i Bayernem oraz City i Barceloną. My też nie mamy łatwego przeciwnika. Najmniej ciekawe dla mnie to starcia Bayeru z PSG i Zenitu z Borrusią. Dla Realu przewiduję spacerek natomiast patrząc na obecną formę United mogą mieć ciężką przeprawę z grecką drużyną. Ciekawie wygląda również mecz Milanu z Atletico. Włosi grają słaby sezon, jednak jest to drużyna która LM ma we krwi. Z drugiej strony Atletico które gra wspaniały sezon, ale dużego doświadczenia w LM nie mają. Faworytem są jednak Hiszpanie i ja również na nich stawiam w tym pojedynku.
Awatar użytkownika
CFCrules
-#vip
-#vip

Postautor: salonnier » 20 stycznia 2014, 17:38

Mecz Arsenalu z Bayernem tylko w teorii może wydawać się ciekawy. W praktyce będzie tak, że w pierwszym meczu Bayern wygra kilkoma bramkami, a w rewanżu Arsenal będzie na straconej pozycji. Według mnie zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz City z Barceloną. To będzie sprawdzian dla jednej, jak i drugiej drużyny. Myślę, że zwycięzca tej pary będzie faworytem do wygrania całych rozgrywek.
Awatar użytkownika
salonnier
-#vip
-#vip

Postautor: TSW » 20 stycznia 2014, 20:09

Nie sądzę, że Bayern wygra wysoko pierwsze spotkanie. Arsenal w Lidze Mistrzów zawsze radzi sobie całkiem nieźle nawet z najmocniejszymi przeciwnikami i zawsze walczy do końca o awans. Bayern najprawdopodobniej wygra ten dwumecz, ale nie będzie to dla nich spacerek, tym bardziej, że w tym sezonie zaledwie trzy razy mierzyli się z zespołami tak mocnymi jak Arsenal (chodzi mi o dwumecz z City i SE z Chelsea, zdziesiątkowana kontuzjami Borussia nie była dla nich równorzędnym przeciwnikiem). Obijając co tydzień słabeuszy mogą się potknąć w starciu z Kanonierami. Co do faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach, to myślę, że głównymi kandydatami są trzy zespoły: Real, Bayern i City, a minimalnie niżej oceniam szanse Chelsea i Barcy. Zwycięstwo innej drużyny byłoby dla mnie niespodzianką.
TSW
-#vip
-#vip

Postautor: Salwa » 20 stycznia 2014, 22:30

Milan z Seedorfem będzie bestią, innej opcji nie widzę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Salwa
-#vip
-#vip

Postautor: CFCrules » 21 stycznia 2014, 06:26

Zgadzam się z TSW. Uważam że Arsenal postawi wysoko poprzeczkę i Bayern na pewno nie będzie miał łatwo. Już w zeszłym sezonie, kiedy Bayern zdobywał LM Arsenalowi brakowało naprawdę niewiele aby ich wyeliminować. W tym sezonie Arsenal jest jeszcze mocniejszy, poza tym w LM poniżej pewnego poziomu nie schodzą. To będzie dobry dwumecz.
Awatar użytkownika
CFCrules
-#vip
-#vip

Wróć do Champions League